28 wrz

XXVI Niedziela Zwykła 25. 09. 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.   XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA      25. 09. 2016 r

1. Podziękowanie Pana Wójta i Rady Gminy za udział w proteście przeciwko linii wysokiego napięcia.

1. Dziś zapraszamy na Mszę św. na cmentarzu w Budach Zosinych o godz. 12.00 w intencji poległych w Bitwie pod Jaktorowem.

1. W każdą środę zapraszamy na Nowennę do MB na godz. 18.00.

1. Od 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy codziennie
    na godz. 17.30. Wyjątkowo w najbliższą sobotę, ze względu na ślub o godz. 17.00, nabożeństwo będzie po mszy wieczornej.

1. Biskup Ordynariusz zaprasza na Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Sanktuarium MB Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach 1 października.

1. Dzieci klas III przygotowujące się do uroczystości I Komunii św. zapraszamy z rodzicami
    w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 16.00

1. Młodzież klas III gimnazjum, która chce przyjąć sakrament bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę na mszę św. o godz. 18.00. Po mszy spotkanie.

1. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej w czasie Mszy św.
    o godz. 12.00.

1. Jest radością naszej parafii, że nasz parafianin Jan Fuks wybrał drogę powołania do kapłaństwa i został przyjęty do Seminarium Duchownego „Redemptoris Mater w Austrii. Będziemy wspierać go naszymi modlitwami.

1. Parafia organizuje Pielgrzymkę do Wilna i Trok w dniach: 20 – 22 października 2016. Informacja w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej. Zapisy u ks. Darka.

1. Przypominamy, że dzieci szkolne mogą po Mszy odbierać naklejki udziału we Mszy.

1. Intencje mszalne na 2017 rok będzie można zamawiać od przyszłej niedzieli.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny z filmem „Bóg nie umarł”, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Tęcza, Różaniec. Są jeszcze do nabycia diecezjalne kalendarze ścienne.

1. W minionym tygodniu w obrzędach pogrzebu pożegnaliśmy: + Jana Bonarka. Polecajmy Go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie….