12 lut

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12. 02. 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       VI  NIEDZIELA ZWYKŁA        12. 02. 2017 r.

1. Msza św. z modlitwą wypominkową w poniedziałek o godz. 1800.
  2. Przypominamy o cotygodniowych nabożeństwach: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800 oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek
    o godz. 1500.
  3. W odpowiedzi na wezwanie Roku Duszpasterskiego brzmiące: „Idźcie i głoście”, zgodnie ze wskazaniami formacji Neokatechumenatu, członkowie tej wspólnoty będą odwiedzać naszych parafian, aby rozmawiać o sprawach wiary. Przyjmijmy ich z życzliwością.
  4. Wszystkim udającym się na ferie zimowe życzymy przyjemnego wypoczynku
    i bezpiecznej podróży. Szczególnie polecamy opiece Opatrzności Bożej naszych ministrantów, którzy wraz z rodzicami i z ks. Dariuszem wyruszają dziś na pielgrzymkę do Rzymu.
  5. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny. Z niektórych czasopism zrezygnowaliśmy ze względu na małe zainteresowanie.
  6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Helena Rabińska. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…