20 maj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                  VI NIEDZIELA WIELKANOCY       21. 05. 2017 r.

 

 1. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii oraz ich rodziców zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 1600.
 1. Spotkanie uczestników Rekolekcji Odnowy w Duchu św. dziś po Mszy wieczornej.
 1. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na KUL.
 1. Od poniedziałku do środy Dni Modlitw o urodzaje w czasie nabożeństw majowych.
 1. Przypominamy o stałych nabożeństwach w naszym kościele. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy na rozpoczęcie Mszy o godz. 1800. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500. Przypominamy, że nabożeństwa majowe są w naszym kościele codziennie o godz. 1730..
 1. W najbliższy piątek przeżywamy Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach, tych kochających nas na ziemi i tych kochających nas z nieba.
 2.  Biskup Łowicki zaprasza na święcenia biskupie ks. Andrzeja Józwowicza, które odbędą się w Katedrze Łowickiej w sobotę 27 maja o godz. 1100. To kapłan naszej diecezji, który pracował w dyplomacji watykańskiej, a obecnie został mianowany arcybiskupem nuncjuszem w Rwandzie. A jutro przypada 13 rocznica sakry bpa Andrzeja. Polecamy biskupów w modlitwie.
 1. IV Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet odbędzie się do Sanktuarium MB Jazłowieckiej
  w Szymanowie 27 maja od godz. 1000. Program na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 2.  W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 1.  W poniedziałek 29 maja rozpocznie się 362 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.
 1.  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do kibicowania zawodnikom podczas IX Gminnej Olimpiady Niepełnosprawnych Sportowców pod hasłem „Pokonaj siebie”, która odbędzie się 3 czerwca od godz. 1000 w Hali Sportowej Szkoły Postawowej w Jaktorowie.
 1. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Są też bardzo ładne albumy o Fatimie.
 1. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: Krystynę Puchała
  i Bogdana Wojtkowskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….