14 maj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                  V NIEDZIELA WIELKANOCY       14. 05. 2017 r.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Łowickie Seminarium Duchowne.
  Rafał Wiśniewski dziękuję za ofiary zebrane na budowę nowego kościoła w kwocie 4750 zł. W „Gościu Niedzielnym” jest artykuł  i zdjęcie tego kościoła z nawiedzenia obrazu MB Częstochowskiej.
 1. Uczniowie i nauczyciele szkoły podstawowej w Jaktorowie zapraszają na przedstawienie : „ W hołdzie Ojcu Świętemu, Janowi Pawłowi II”, które odbędzie się dziś po Mszy świętej o godzinie 1200.
 2. W nawie bocznej wystawa prac plastycznych uczniów tej szkoły z racji 100 Rocznicy Objawień w Fatimie. Zapraszamy do obejrzenia.
 1. Przypominamy, że nabożeństwa majowe są w naszym kościele codziennie o godz. 1730..
 2.   Młodzież przygotowująca się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy św. wieczornej.
 3.  Przypominamy o stałych nabożeństwach w naszym kościele. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy na rozpoczęcie Mszy o godz. 1800. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500.
 4. W piątek 19 maja przypada 43 rocznica konsekracji naszego kościoła. Msze św. o godz. 700 i 1800.
 1. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii oraz ich rodziców na spotkanie na Mszy św. o godz. 1600.
 2. Spotkanie uczestników Rekolekcji Odnowy w Duchu św. w przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej.
 1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w sobotę 20. 05. 2017 . Wyjazd z parkingu przy kościele na ul. Powstańców o godz. 5.30. Zapisy w bibliotece. Koszt ok. 50 zł.
 2. W przyszłą niedzielę. Puszka na KUL.
 1. Społeczna Grupa Koordynacyjna działająca przeciw budowie linii 2 x 400 kV na terenie Gminy Jaktorów zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące aktualnej sytuacji związanej z linią 400 kV, której budowa nadal nam zagraża. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 19 maja o godz.. 19.00 w Golden Palace
  Żyrardowska 6.
 1. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 1. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych: Henrykę Osak
  i Ryszarda Makowskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….