09 kwi

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU       09. 04. 2017 r. NIEDZIELA PALMOWA

1. Wszystkim uczestniczącym w Drodze Krzyżowej składam serdeczne podziękowania, szczególnie osobom prowadzącym(wspólnocie Odnowy w Duchu św.) oraz tym, którzy pomogli w prowadzeniu oraz tym, którzy zabezpieczali trasę.
  1. Dziś – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. Jak co roku palemki przygotowane zostały przez Parafialny Zespół Caritas. Ofiary złożone za palemki są przeznaczone na pomoc charytatywną.
  1. Ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym dziś o godz. 1700.
  1. W poniedziałek 10 kwietnia Msza św. z modlitwą wypominkową o godz. 1800.
  1. Konferencja przed chrztem w święta wielkanocne we wtorek po wieczornej Mszy Św.
  1. LITURGIA TRIDUUM PASCHALNEGO (program umieszczony w gablocie)

WIELKI CZWARTEK

Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 1900. Po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy do godz. 2200

WIELKI PIĄTEK

Od godz. 800 dalszy ciąg adoracji Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy.

Koronka do Miłosierdzia Bożego    – godz. 1500.

Nabożeństwo Męki Pańskiej z adoracją Krzyża – godz. 1900.

Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim do godz.2300.

WIELKA SOBOTA

Od godz. 800 dalszy ciąg adoracji Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim.

Święcenie pokarmów w kościele i – w godz. 0900 – 1600. W zgłoszonych miejscach od godz. 1000. (Mamy tylko jedno zgłoszenie).

Liturgia Wigilii Paschalnej– godz. 1900. W czasie tej Mszy św. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Prosimy o przyniesienie świec.

Po liturgii adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim do godz.2300

WIELKANOC

Rezurekcja z procesją o godz. 600.

Msze Św.  godz. 10.30, 12.00, 18.00

Zapraszamy asystę procesyjną (prosimy o przygotowanie chorągwi).

Zachęcamy strażaków z OSP do pełnienia warty przy Grobie Pańskim.

Spowiedź w dniu dzisiejszym a także w poniedziałek, wtorek i środę rano w czasie Mszy św. o godz. 700 po południu od godz. 1700.

Kancelaria w Wielki Czwartek i Wielki Piątek nie będzie czynna.

1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie na początku czerwca br. Zgłoszenia do ks. Dariusza.
  1. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.