30 lip

30. 07. 2017 ogłoszenia

OGŁOSZENIA          XVII NIEDZIELA ZWYKŁA           30. 07. 2017 r.

1. Dziś po Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Kierowców, którzy chcą z tego skorzystać prosimy o podjeżdżanie pod bramę plebanii przy ul. Chełmońskiego. Ofiary składane przy poświęceniu przekazane będą na Fundacje Miva Polska, a przeznaczone na transport dla misjonarzy.
  2. W środę 2 sierpnia franciszkańskie Święto MB Anielskiej.  Odpust w MiedniewicachW tym dniu można zyskać odpust zupełny tzw. „Porcjunkuli”. Należy nawiedzić kościół, odmówić Modlitwę Pańską i Wierzę w Boga.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota w miesiącu sierpniu.
  4. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa przed i w trakcie Mszy św.
  5. Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy św.
    o godz. 700.
  6. W niedzielę 6 sierpnia wyrusza z katedry Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa. Zachęcamy młodzież do pójścia na pielgrzymkę.
  7. Organizowana jest Pielgrzymka do Medjugorie w dniach 3 – 9 września 2017r. Informacja o pielgrzymce w gablocie ogłoszeń. Zapisy u ks. Dariusza.
  8. Biblioteka zaprasza dzieci na spektakl teatralny „Złota Kaczka”, który odbędzie się
    w najbliższą środę, 2 sierpnia o godz. 1730 w Gimnazjum w Jaktorowie na auli.
  9. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny,
    Na stoisku są też do nabycia różne książki oraz breloczki ze św. Krzysztofem.
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Krzysztofa Wieczorka. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…