29 sty

29. 01. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  29. 01. 2023 r.
IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. dziś
    w czasie Mszy św. o godz. 16.00
  2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
    wtorek – św. Jana Bosko
    .
  3. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej.  Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00. W czasie każdej Mszy poświęcenie gromnic. Gromnice można już dziś nabywać na stoisku. Zbiórka do puszek na zakony klauzurowe.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota w miesiącu. Okolicznościowe modlitwy przy Mszy wieczornej. Spowiedź pierwszopiątkowa rano – przed i czasie Mszy, po południu od godz. 17.30.
    W sobotę  po Mszy porannej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej zaprasza na Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin, który odbędzie się
    18 lutego 2023 w Strobowie k/Skierniewic. Zapisy do 10 lutego. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  6. Z prasy katolickiej polecamy : „Gościa Niedzielnego”,Niedzielę”, „Małego Gościa Niedzielnego”.
  7. Z przykrością informujemy, że w ciągu tego tygodnia ktoś włamał się do puszki dla ubogich, która znajduje się w kruchcie przy szklanych drzwiach.
  8. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. W tym tygodniu na zaproszenia indywidualne. Dużym ułatwieniem dla kolędujących księży będzie, jeśli furtka czy brama do posesji będzie na czas kolędy otwarta. Kancelaria w godzinach wieczornych nie będzie czynna. Msze św. wieczorne  od tego tygodnia będą o godz. 18.00.

PROGRAM KOLĘDY

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, PIĄTEK – ZAPROSZENIA INDYWIDUALNE, można zgłaszać dziś po Mszy św.

SOBOTA – 4 LUTEGO 2023

godz. 930  — ul. JAGIEŁŁY (nry nieparzyste)

ul. MIESZKA I, BOLESŁAWA CHROBREGO, DOBRAWY,
            BARBARY RADZIWIŁÓWNY, ANNY JAGIELLONKI