26 gru

27. 12. 2020 oraz program Mszy św. kolędowych

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27. 12. 2020 r.
UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Dziś Święto Św. Rodziny, święto patronalne naszej parafii.
    W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo małżonków.
  2. W czwartek 31 grudnia – ostatnim dniu roku 2020 zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800 i krótkie nabożeństwo dziękczynne za wszystkie otrzymane łaski w tym mijającym roku.(skończymy przed zakazem przemieszczania się)
  3. W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. tak jak w niedzielę.
  4. W tym tygodniu Pierwszy piątek i sobota w miesiącu. Przypominamy o Komunii Pierwszopiątkowej. Spowiedź w czasie Mszy św.
  5. Ze względu na ograniczenia liczby osób w świątyni w dalszym ciągu będziemy w niedzielę sprawować Mszę o godz. 7.00 oraz transmitować Mszę św. o godz. 12.00 z naszego kościoła na: Facebooku  i You Tube
  6. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  7. Z powodu trwającej pandemii w tym roku nie będzie odwiedzin duszpasterskich z tzw. „kolędą“ w domach parafian. Zapraszamy Parafian ze wskazanych ulic na Mszę Świętą o godz. 18.00 do kościoła. Mszę Świętą będzie sprawował duszpasterz w intencji parafian z danej ulicy i zmarłych z ich rodzin. Na zakończenie będzie odmówiona modlitwa błogosławieństwa kolędowego. Program wywieszony w gablocie ogłoszeń oraz w ogłoszeniach na stronie internetowej parafii. Rodziny, które chcą poświęcić nowe domy mogą indywidualnie umawiać się na poświęcenie w zakrystii lub kancelarii.

PROGRAM MSZY ŚW. KOLĘDOWYCH W INTENCJI MIESZKAŃCÓW ULIC:

PONIEDZIAŁEK – 28 GRUDNIA 2020

godz. 18.00  – ul. PARKOWA,  AKACJOWA

.WTOREK – 29 GRUDNIA 2020

godz. 18.00  -ul. TRAUGUTTA, UŁANÓW, KAWALERII
                      POLSKIEJ, JAZDY POSKIEJ, SZASERÓW

ŚRODA – 30 GRUDNIA 2020

godz. 18.00  – ARMII KRAJOWEJ, DRESZERA, FIELDORFA,
              BITTNERA, OKULICKIEGO

SOBOTA – 2 STYCZNIA 2021

godz. 18.00 – WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY (n-ry nieparzyste)       MIESZKA I, BOLESŁAWA CHROBREGO, RADZIWIŁÓWNY
…………………………………………………………………………