27 sie

27. 08. 2017

OGŁOSZENIA     XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  27. 08. 2017 r.

1. Wielką pomocą w pracy misyjnej Kościoła są również katolicy świeccy. Dziś ofiarami po Mszy św. możemy wesprzeć Magdalenę Majewską, która przygotowuje się do wyjazdu na misje.
  2. Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota w miesiącu;
  • W piątek spowiedź przed lub w trakcie Mszy. Zachęcamy dzieci aby praktykę pierwszych piątków miesiąca rozpoczęły już we wrześniu.
  • W sobotę Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP wg. orędzia fatimskiego po Mszy św. o godz. 700.
  1. Zakończona została rozbudowa przedszkola w Jaktorowie. Zapraszamy na otwarcie
    i poświęcenie przedszkola w piątek 1 września. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. w kościele parafialnym pod przewodnictwem Bpa Józefa Zawitkowskiego o godz. 1000. Po Mszy dalsze uroczystości w przedszkolu.
  2. Kończą się wakacje. Rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4 września. Zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku w poniedziałek o godz. 800. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi aby rozpocząć rok szkolny w komunii z Chrystusem.
  3. W przyszłą niedzielę puszka na KUL.
  4. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, W Gościu płyta z filmem Na stoisku są też do nabycia różne  książki i ścienny kalendarz diecezjalny
    na 2018 rok.
  5. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Henryka Wardaka. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…