01 wrz

25. 08. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25. 08. 2019 r.
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W poniedziałek 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7. 00 i 18.00.
  2. Trwają prace przy przebudowie ulicy Powstańców. Prosimy o nie parkowanie samochodów na parkingu przed kościołem w ciągu tygodnia.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  4. Kończą się wakacje. Rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny w poniedziałek 2 września Mszą św. w kościele o godz. 8.00.
  5. Stowarzyszenie „ Polska pod Krzyżem”  organizuje ogólnopolską modlitwę „Pod Krzyżem” we Włocławku na lotnisku Kruszyn 14 września w Święto Podwyższenia Krzyża. Program wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  6. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  7. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej parafii śp. Krystyna Cieplak, śp. Alina Kulis, śp. Barbara Szwed. Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
  8. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.