24 gru

24. 12. 2017

OGŁOSZENIA     III   NIEDZIELA  ADWENTU   24. 12. 2017 r.

1. Życzenia imieninowe kierowane do ks. Dariusza szybko się spełniły. Dekretem Biskupa Łowickiego został mianowany proboszczem parafii Jeruzal Skierniewicki. Serdecznie gratulujemy. Ks. Dariusz pozostanie z nami do końca roku.
  2. Ze względu na wigilię nie będzie dziś wieczornej Mszy św. Zachęcamy do zachowania tradycji postu w wigilię.
  3. Zapraszamy na Pasterkę na godz. 2400, która będzie poprzedzona nabożeństwem czuwania.
  4. W pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. tak jak w niedzielę.
  5. Wyrażam radość, że kleryk Marcin Parada przyjął posługę Akolity. Może więc już udzielać Komunii św.
  6. Od czwartku 28 grudnia rozpocznę wizyty duszpasterskie zwane kolędą.
  7. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela zł z kalendarzem i płytą z kolędami zespołu Arka, cena 10zł., Gość Niedzielny w cenie 8 zł, Mały Gość Niedzielny. Możemy też nabywać poświęcone opłatki wigilijne.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
    + Ernestyna Beczała, + Antonina Mirecka.  Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie