23 gru

23. 12. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   IV NIEDZIELA ADWENTU 23. 12. 2018 r.

1. Tradycją jest, że harcerze przynoszą „Betlejemskie Światło Pokoju”. W naszym kościele przekazanie tego światła będzie dziś w czasie Mszy św. o godz. 1800.
  2. Ministranci rozprowadzają dziś sianko na stół wigilijny zbierając ofiary na fundusz ministrancki.
  3. W dniu jutrzejszym ostatnie roraty o godz. 645.
  4. Ze względu na wigilię nie będzie jutro wieczornej Mszy św. Zachęcamy do zachowania tradycji postu w wigilię.
  5. Zapraszamy na Pasterkę na godz. 2400, która będzie poprzedzona nabożeństwem czuwania pół godziny przed.
  6. W pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. tak jak w niedzielę.
  7. Od piątku 28 grudnia rozpoczniemy wizyty duszpasterskie zwane kolędą.
  8. Z prasy katolickiej do nabycia świąteczne, podwójne numery: Niedziela zł z kalendarzem i płytą z kolędami, cena 10zł., Gość Niedzielny w cenie 8 zł, Mały Gość Niedzielny. Możemy też nabywać, poświęcone opłatki, śpiewniki z kolędami, szopki bożonarodzeniowe, oraz kalendarze diecezjalne.