23 sie

23. 08. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23. 08. 2020 r.
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na budowę i remonty kościołów w diecezji.
  2. Składam serdeczne podziękowania Państwu Suskim z firmy
    „Szklana Elegancja” za ufundowanie i zamontowanie luster do łazienek w Domu Parafialnym.
  3. W środę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka stanowczo zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  5. Na stoisku są do nabycia tygodnik: Gość Niedzielny oraz kalendarze diecezjalne na 2021 rok.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Stępnia. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.