29 lip

22. 07. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XVI NIEDZIELA ZWYKŁA   22. 07. 2018 r.

1. W związku z zaproszeniem na pielgrzymkę na Jasną Górę jakie skierował Biskup Ordynariusz w ubiegłą niedzielę informujemy, że trwają zapisy na pielgrzymkę do Grupy Czerwonej. W najbliższym tygodniu przyjmowane będą jeszcze w naszej kancelarii parafialnej a w następnym tygodniu w kościele w Międzyborowie. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się w sobotę 4 sierpnia o godz. 1900 Żyrardowie w kościele
    pw. MB Pocieszenia. Wtedy też będzie możliwość zapisania się. Szczegółowe informacje o zapisach w gablocie ogłoszeń.
  2. W środę święto Św. Jakuba Apostoła a także Św. Krzysztofa – patrona automobilistów.
  3. Poświęcenie pojazdów mechanicznych w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  4. Firma dokonująca zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego na cele misyjne dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Podziękowanie w gablocie ogłoszeń.
  5. Zainteresowanych służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej odsyłamy do informacji umieszczonej w gablocie ogłoszeń.
  6. Przypominamy o cotygodniowych nabożeństwach: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800 oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek
    o godz. 1500.
  7. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Danuty Kakietek. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…..
  9. Zapowiedzi