17 cze

18. 06. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  18. 06. 2023 r.
XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Bóg zapłać za ofiary na budowę i remonty kościołów w diecezji.
  2. Niech Bóg obdarzy potrzebnymi łaskami wszystkich, którzy uczestniczyli w Nieszporach o Najświętszym Sakramencie oraz wzięli udział w procesji na zakończenia Oktawy Bożego Ciała.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.
  4. Serdecznie dziękuję Pani Ewie Zaborowskiej za odrestaurowanie figury Św. Antoniego. Figura została umieszczona w kruchcie bocznego wejścia do kościoła.
  5. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli w piątek 23 czerwca o godz. 8.00 na Mszę św. w kościele w podziękowaniu Panu Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże na wakacje.
  6. W sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  7. W przyszła niedzielę 25 czerwca gościć będziemy w naszym kościele Ojców Kapucynów wraz z naszym parafianinem O. Błażejem Strzechmińskim. O. Błażej wygłosi na wszystkich Mszach Słowo Boże. Ojcowie będą chcieli zaprezentować książki kapucyńskiego Wydawnictwa Serafin. Wśród wielu ciekawych pozycji książkowych m. in. o Ojcu Pio, będą też książki naszego parafianina, który będzie mógł złożyć na swoich książkach autograf.
  8. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  9. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego”. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.