16 lut

17. 02. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. VI NIEDZIELA ZWYKŁA
   17. 02. 2019 r.

1. Dziękujemy ks. Kamilowi z poprowadzenie dziś niedzieli ewangelizacyjnej w związku z Rekolekcjami Ewangelizacyjnymi Odnowy w Duchu Świętym, które rozpoczną się w niedzielę 24 lutego 2019 r. Dziękujemy też członkom wspólnoty ,,Radość Pana” z Grodziska Mazowieckiego za wypowiedziane świadectwa.
  2. Tradycyjne nabożeństwa: Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800,  Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  3. Biblioteka Publiczna w Jaktorowie serdecznie zaprasza na koncert walentynkowy, który odbędzie się dziś o godz. 16.00 na auli Gimnazjum w Jaktorowie. W recitalu p.t. „Piosenki z klasą” wystąpi aktorka i wokalistka Olga Bończyk. Wstęp wolny.
  4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na Mszę św. o godz. 1600 w przyszłą niedzielę 24 lutego.
  5. Chór parafialny rozpoczyna przygotowanie do Świąt Wielkanocy. Pierwsza próba odbędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 1900 w sali parafialnej. Zapraszamy dotychczas śpiewających jak i nowe osoby, które lubią śpiewać albo grają na instrumentach muzycznych.
  6. Redakcja Gościa Niedzielnego  zaprasza na VI Diecezjalny Dzień Kobiet do Skierniewic dn. 2 marca 2019 r. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoisku do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały Gość Niedzielny
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: +Henryka Kakietka (długoletniego sołtysa w Budach Michałowskich). Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…