16 wrz

15. 09. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15. 09. 2019 r.
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy wszystkim, którzy w dniu wczorajszym zgromadzili się na modlitwę przy krzyżach w naszej parafii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na diecezjalne środki przekazu społecznego.
  3. Dzieci kl. III przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. oraz ich rodziców zapraszamy na Mszę św. dziś na godz. 16.00.
  4. W środę 18 września Święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży  a także patrona Polski.
  5.  W sobotę Święto Św. Mateusza Apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę 22 września zapraszamy uczniów kl. VIII, którzy chcą przyjąć sakrament bierzmowania, na spotkanie po Mszy Św. o godz. 12.00. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.
  7. W 75 rocznicę Bitwy pod Jaktorowem zapraszamy na Mszę św. na cmentarzu w Budach Zosinych w intencji poległych w niedzielę 29 września o godz. 12.00 w. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  8. Biskup Łowicki kieruje do Kół Żywego Różańca zaproszenie na Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach, która odbędzie się 28 września.
  9. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny w Komorowie serdeczne dziękują za  zaangażowanie w zbiórkę makulatury, z której dochód przeznaczany jest na pomoc w misjach. Kontener ustawiony jest na parkingu plebanii.
  10. Trwają prace przy przebudowie ulicy Powstańców. Prosimy o nie parkowanie samochodów na parkingu przed kościołem w ciągu tygodnia.
  11. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Polecamy też kalendarz diecezjalny,album z wizyty Jana Pawła II w Łowiczu i książeczkę „Wszystko o Dekalogu” oraz modlitewniki.