12 gru

13. 12. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13. 12. 2020 r.
III NIEDZIELA ADWENTU

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje parafialne.
  2. Zapraszamy na Roraty odprawiane w dni powszednie o godz. 645.
  3. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Adresy można zgłaszać w zakrystii.
  4. Ze względu na ograniczenia liczby osób w świątyni w dalszym ciągu będziemy w niedzielę sprawować Mszę o godz. 7.00 oraz transmitować Mszę św. o godz. 12.00 z naszego kościoła na: Facebooku  i You Tube
  5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni. W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby
    w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust.
    Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  6. Jak co roku, Parafialny Zespół CARITAS prowadzi zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza, który jest wystawiony przy prezbiterium.
  7. Siostry z „Pustyni Maryi” zakończyły swoją działalność na terenie naszej parafii. Podjęły działalność w parafii Pniewnik.
  8. Poświęcone opłatki wigilijne możemy nabywać na stoisku. Opłatki bezglutenowe dostępne w zakrystii.
  9. Na stoisku są do nabycia tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny. Polecamy też kalendarze diecezjalne.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Andrzeja Sieradzana. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.