13 lis

13. 11. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  13. 11. 2022 r.
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Łowiczu.
  2. Wspomnienia liturgiczne w najbliższym tygodniu:
    w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej,
    w piątek bł. Karoliny Kózkówny.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania na Mszy św. o godz. 16.00.
  4. W środę odbyło się spotkanie z przedstawicielami CPK, na którym jednoznacznie określono, że budowy związane z CPK nie będą ingerowały w tereny cmentarza ani tereny przykościelne. Podaję tę informację aby uspokoić tych, którzy uwierzyli w nieprawdziwe wiadomości przekazywane przez mieszkańców naszej parafii, jakoby część Cmentarza Jaktorowskiego miała być przenoszona.
  5. Z prasy katolickiej polecamy:,Gościa Niedzielnego” z ostatnią płytą Biblii Audio,  „Niedzielę” oraz dla dzieci „ Małego Gościa Niedzielnego”. Są też do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: +Jerzego Borowskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.