13 maj

13. 05. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     13. 05. 2018 r.
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace przeznaczone na inwestycje. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  • 2. Dziś po Sumie program artystyczny   przygotowany przez uczniów naszych szkół poświęcony Św. Janowi Pawłowi II.Zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie dziś po Mszy św. wieczornej.
  • 3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1730.Msza św. z modlitwą wypominkową w poniedziałek o godz. 1800.
  • 4. W sobotę 19 maja przypada 44 rocznica konsekracji naszego kościoła.
  • 5. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza na wyjazd autokarowy do Częstochowy na ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w sobotę 19. 05. 2018 r. Wyjazd o godz. 530. Są jeszcze wolne miejsca.
  • 6.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.Dzieci kl. III przyjmą w przyszłą niedzielę Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św.  o godz. 1030. Ze względu na dużą liczbę dzieci prosimy parafian o wybieranie innej godziny uczestnictwa we Mszy św. Pierwsza spowiedź dla dzieci będzie w piątek
    18 maja o godz. 1600. Do spowiedzi zachęcamy również rodziców.
  • 7.  Parafia MB Pocieszenia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji w sierpniu. Informacja w gablocie ogłoszeń.
  • 8. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Są jeszcze do nabycia książki ks. Jerzego, który głosił homilie w ubiegłą niedzielę.
  •   9.  W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Rafała Nartowicza. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.