12 lut

13. 02. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  13. 02. 2022 r.
VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na inwestycje parafialne.
  2. W cyklu modlitw o powołania kapłańskie w naszej diecezji dziś pod koniec Mszy św. adoracja i modlitwy o powołania.
  3. Kolejna konferencja przedmałżeńska dziś o godz. 19.00.
  4. W poniedziałek wspomnienie Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  5. Od 15 grudnia może być zajęte w świątyni 30% miejsc. W tę liczbę nie wlicza się osób zaszczepionych. W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na dłoń. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk przy wejściu do świątyni. W świątyni należy zachować odpowiedni dystans.
  6. Z prasy katolickiej polecamy: ”Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzielę”. Dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”.
  7. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji. Więcej informacji na plakacie i ulotkach wyłożonych w świątyni.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: + Krzysztofa Słowińskiego + Helenę Zagrajek . Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…