11 mar

12. 03. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12. 03. 2023 r.
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną na pokrycie kosztów nowych zamykanych konfesjonałów.
  2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
    dziś w czasie Mszy św. o godz. 16.00.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 19 marca
    o godz. 16.00.
  4. Zachęcamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Wielkopostnych:
     Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1715 oraz o godz. 1900.
     Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1715. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W okresie Wielkiego Postu pierwsza Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza na modlitwę brewiarzową od poniedziałku do piątku o godz. 5.30. Druga Wspólnota podejmuje ewangelizacyjne wizyty u rodzin w naszej parafii w każdy czwartek w godzinach wieczornych.
  6. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w naszym kościele w dniach od 19 do 22 marca. Nauki dla dorosłych poprowadzi O. Błażej Strzechmiński kapucyn.
    Dla uczniów szkoły podstawowej w dniach od 20 do 22 marca nauki poprowadzi ks. Marcin Parada. Program wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  7. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośbą o przekazanie
    1% podatku na rzecz Fundacji.
  8. Z prasy katolickiej polecamy : „Gościa Niedzielnego”,Niedzielę”, „Małego Gościa Niedzielnego”.
  9. Zapowiedzi  przedmałżeńskie wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Mariannę Mówińską i + Zdzisława Chmielewskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek ….