09 gru

1`0. 12. 2017

OGŁOSZENIA     II   NIEDZIELA ADWENTU   10. 12. 2017 r.

1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe. Witamy Zygmunta Tokarza, Saletyna, który pomoże nam przygotować się duchowo na Święta Bożego narodzenia.
    W niedzielę nauki na wszystkich Mszach, w poniedziałek i wtorek nauki dla dorosłych na Roratach o godz. 645, a także o godz. 900, i 1900.  Przez wszystkie trzy dni zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 2000. W poniedziałek i wtorek na różaniec o godz. 830 a przed Mszą wieczorną na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Nauki dla dzieci poniedziałek i wtorek o godz. 1600, dla młodzieży i gimnazjum o 00.1730. Spowiedź w poniedziałek i wtorek w czasie Mszy św.  Program w gablocie ogłoszeń.
  2. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Zapraszamy na Roraty – Msze oczekiwania z Matką Bożą na przyjście Zbawiciela, odprawiane w dni powszednie o godz. 645. Dzieci z lampionami zapraszamy w środę i piątek.
  4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę 17 grudnia na Mszy św. o godz. 1600.
  5. Jak co roku, Parafialny Zespół CARITAS prowadzi zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza pod krzyżem. Można do tego wykorzystać „Torby Miłosierdzia”.
  6. .Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Możemy też nabywać świece „Wigilijnej Pomocy Dzieciom” oraz poświęcone opłatki wigilijne. Są jeszcze kalendarze diecezjalne.