08 gru

09. 12. 2018

II NIEDZIELA ADWENTU     09. 12. 2018 r.

1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe, które będą trwać do wtorku 11 grudnia. Poprowadzi je O. Piotr Socha, franciszkanin. W niedzielę nauki na wszystkich mszach,
    w poniedziałek i wtorek nauki dla dorosłych na Roratach o godz. 645, a także o godz. 900, i 1900.
    Dla dzieci o godz. 1600,
    dla młodzieży , gimnazjum i kandydatów do bierzmowania o 1730.

Spowiedź w poniedziałek i wtorek w czasie spotkań rekolekcyjnych. Program w gablocie ogłoszeń.
  2. Dziś taca na inwestycje parafialne. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Zapraszamy na Roraty – Msze oczekiwania z Matką Bożą na przyjście Zbawiciela, odprawiane w dni powszednie o godz. 645. Dzieci z lampionami zapraszamy w tym tygodniu w środę i piątek.
  4. Jak co roku, Parafialny Zespół CARITAS będzie prowadził zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza pod krzyżem.
  5. Z prasy katolickiej do nabycia: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela. Możemy też nabywać Świece Caritas Wigilijnej Pomocy Dzieciom i poświęcone opłatki oraz kalendarze diecezjalne.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bolesława Żukowskiego.  Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.