08 maj

09. 05. 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09. 05. 2021 r.
VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Bóg zapłać za ofiary składane na cele inwestycyjne.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1730.
  3. W poniedziałek Msza św. z modlitwą wypominkową o godz. 18.00.
  4. W czwartek 13 maja wspomnienie NMP Fatimskiej. W piątek święto
    Św. Macieja Apostoła.
  5. W ramach przygotowania do uroczystości Pierwszej Komunii zapraszam dzieci na spotkania: kl. III a – w środę godz. 19.00,
  6. kl. III b – czwartek godz. 19.00, kl. III c  – piątek godz. 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Konferencje przedmałżeńskie rozpoczną się w przyszłą niedzielę
    16 maja o godz. 19.00.
  9. Ze względu na ograniczenia liczby osób w świątyni w dalszym ciągu będziemy w niedzielę sprawować Mszę o godz. 7.00 oraz transmitować Mszę św. z naszego kościoła o godz. 12.00 na: Facebooku  i You Tube
  10. Uczestnicząc duchowo we Mszy św. za pośrednictwem mediów przeżywajmy ją tak, jakbyśmy byli obecni w kościele. Jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej Komunię Św. możemy przyjąć duchowo.
  11. W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na dłoń. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk wchodząc do świątyni. W świątyni należy zachować odpowiedni dystans.
  12. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.
  13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Leokadię Kowalczyk. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.