08 gru

08. 12. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08. 12. 2019 r.
II NIEDZIELA ADWENTU

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. Po Mszy zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2.  Rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, zakończą we wtorek 10 grudnia. Poprowadzi je ks. Krzysztof a towarzyszyć mu będzie Pan Zygmunt. W niedzielę nauki na wszystkich mszach, w poniedziałek i wtorek nauki dla dorosłych na Roratach o godz. 645, a także o godz. 900, i 1900.
    Dla dzieci od kl. I do V – o godz. 1600, dla młodzieży i dzieci starszych o g.1730. Spowiedź w czasie nabożeństw rekolekcyjnych.
    Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert pieśni maryjnych w wykonaniu P. Zygmunta i Ks. Krzysztofa.
  3. Jak co roku, Parafialny Zespół CARITAS będzie prowadził zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza, który jest wystawiony przy prezbiterium.
  4. Zapraszamy na Roraty – Msze oczekiwania z Matką Bożą na przyjście Zbawiciela, odprawiane w dni powszednie o godz. 645.
  5. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w soboty o godz. 11.00 w salach plebanii.
  6. Poświęcone opłatki wigilijne możemy nabywać na stoisku. Są też do nabycia „Wigilijne świece Caritas”. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela (a w niej dodatek – płyta z kolędami w wykonaniu Rynkowskiego), Gość Niedzielny. Dla dzieci jest adwentowy numer Małego Gościa Niedzielnego. Polecamy też kalendarz diecezjalny.