07 maj

08. 05. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  08. 05. 2022 r.
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w czasie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa  uczestniczyli w adoracji.
  2. . Dziś Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika -patrona naszego kościoła. Po Sumie procesja.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie o godz. 17.30
  4. W piątek 13 maja wspomnienie NMP Fatimskiej.
    W sobotę święto Św. Macieja Apostoła.
  5. Można jeszcze zapisywać się na wyjazd na Czuwanie Odnowy w Duchu św. w Częstochowie w dniu 21 maja 2022 r. Zapisy również przez telefon:533 241 257.
  6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Łowiczu.
  7. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego”, i „Małego Gościa Niedzielnego” i gratisowe „Wyznanie wiary”.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy zmarłych + Janusza Woźniaka,+ Henryka Urbańskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….