06 wrz

06. 09. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06. 08. 2020 r.
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Modlitwy o powołania kapłańskie pod koniec każdej Mszy św.
  2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dziś o godz. 10.30. Uczniowie klas pierwszych mogą przynieść przybory szkolne do poświęcenia.
  3. We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  4. Dziś zbiórka do puszek na KUL.
  5. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  6. W przyszłą niedzielę rozpocznie się X Tydzień Wychowania, którego hasłem będzie wezwanie „Budujmy więzi”.
  7. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka stanowczo zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  8. Na stoisku są do nabycia tygodniki: Gość Niedzielny i Niedziela, oraz kalendarze diecezjalne na 2021 rok. Jest też dla dzieci: Mały Gość Niedzielny oraz Tęcza
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Bolesławę Stępień,
    + Marka Jerzego Grzejszczaka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.