05 sie

06. 08. 2017

OGŁOSZENIA     XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  –  PRZEMIENIENIE PAŃSKIE     06. 08. 2017 r.

1. Dziś wyruszyła z katedry Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa, w której biorą udział nasi parafianie. Przewodnik Pielgrzymki zachęca, do modlitwy w intencji pielgrzymów. Szczególna prośba o modlitwę skierowana jest do Kół Żywego Różańca.
  2. Zespół Episkopatu do spraw Apostolstwa Trzeźwości zachęca w miesiącu sierpniu do modlitwy o trzeźwość narodu oraz w miarę możliwości do podjęcia abstynencji.
  3. Organizowana jest Pielgrzymka do Medjugorie w dniach 3 – 9 września 2017r. Informacja o pielgrzymce w gablocie ogłoszeń. Zapisy u ks. Dariusza.
  4. Informacja o bezpłatnym badaniu wzroku w gablocie ogłoszeń.
  5. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny,
    Na stoisku są też do nabycia różne książki.
  6. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Cecylię Wardziak oraz śp. Wiktora Sadło. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…