03 sie

05. 08. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA   05. 08. 2018 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania.
  2. W poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 700 i 1800.
  3. W poniedziałek wyruszy z katedry Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa, w której biorą udział nasi parafianie. Przewodnik Pielgrzymki zachęca, do modlitwy w intencji pielgrzymów.
  4. W sobotę 11 sierpnia kolejne nabożeństwo w intencji Ojczyzny z racji 100 rocznicy odzyskania niepodległości po Mszy św. wieczornej.
  5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  6. Biblioteka Publiczna w Jaktorowie zaprasza dzieci na spektakl kukiełkowy „ Kapryśna księżniczka”, w wykonaniu Teatru CoNieco z Białegostoku. Spektakl odbędzie się w najbliższy wtorek 7 sierpnia o godz. 17.00 na auli Gimnazjum.
  7. W przyszłą niedzielę 12 sierpnia planowany jest rodzinny rajd rowerowy „Po śladach historii” organizowany z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zbiórka na cmentarzu parafialnym o godz. 15.30. Prosimy o wcześniejsze zapisy. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej Biblioteki i Urzędu Gminy.
  8. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie i intencje mszalne wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Pawlaczek, Mieczysławę Gzula Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..