03 lip

04. 07. 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  04. 07. 2021 r.
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jak co miesiąc, w pierwszą niedzielę miesiąca, na zakończenie Mszy św. adoracja i modlitwy o powołania kapłańskie.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli uczestników Pielgrzymki Trzeźwości z Radomia do Niepokalanowa. Za przygotowane kanapki i ciasta Bóg zapłać.
  3. Modlitwa wstawiennicza we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. Przypominamy o cotygodniowych nabożeństwach:
    Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800  oraz
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  5. Taca w przyszłą niedzielę na inwestycje parafialne.
  6. Od 6 do 14 sierpnia odbędzie się  XXVI Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę. Od 1 lipca do 5 sierpnia można zapisywać się na Pielgrzymkę online. Informacja na stronie diecezjalnej. W gablocie ogłoszeń plakat z informacjami o pielgrzymce.
  7. W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na dłoń. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz  o dezynfekcji rąk przy wejściu do świątyni. W świątyni należy zachować odpowiedni dystans.
  8. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”.
  9. Zapowiedzi  małżeńskie wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Krystyna Jaworska,
    + Henryka Knap, + Dariusz Kakiet . Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…