01 lis

01. 11. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 01. 11. 2020 r.
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1. Dziś Msze św. w kościele o godz.: 7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 18.00. Wypominki jednorazowe odczytane będą w czasie nabożeństwa po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele.
  2. W poniedziałek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św.  w kościele o godz. 7.00, 9.00, 18.00.
  3. Przez cały miesiąc listopad  możemy zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych nawiedzając kościół i odmawiając Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przy zachowaniu zwykłych warunków. Osoby, które nie mogą wychodzić z domu, mogą ten odpust zyskać modląc się przed świętym obrazem w mieszkaniu.
  4. Przyjmujemy zgłoszenia na wypominki. Na stoisku wyłożone są kartki, na których możemy wpisać osoby zmarłe polecane w wypominkach i przekazać w zakrystii lub kancelarii.
  5. Od niedzieli 1 listopada z naszego kościoła transmitowana  będzie na: Facebooku  i You Tube  Msza św. o godz. 12.00.
  6. W czwartek 5 listopada przypada na naszą parafię dzień modlitw o powołania kapłańskie w naszej diecezji. W tej intencji modlić się będziemy po Mszy św. porannej oraz na nabożeństwie o godz. 17.30.
  7. Trwają katechezy ewangelizacyjne w naszej parafii. W tym tygodniu zapraszamy na katechezę w czwartek o godz. 19.00.
  8. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  9. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  10. Na stoisku są do nabycia tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny.  Polecamykalendarze diecezjalne na 2021 rok oraz znicze Caritas. Dla dzieci są: Mały Gość Niedzielny oraz Tęcza.